Susipažinkite su bene labiausiai pritaikoma verslo valdymo sistema augančiam verslui.

„TSM“ – tai visiškai integruotas, saugus ir debesų technologijomis veikiantis VVS (ERP) sprendimas visiems Jūsų verslo valdymo poreikiams sujungti ir suvaldyti.

 

Pažangus, lankstus ir ilgaamžis sprendimas

 

Sujungti verslo procesai

Sukurta tiek mobiliam, tiek aktyviam darbui ir įvairiausiems verslo scenarijams suvaldyti. Tai lengvai integruojama ir saugi programinė įranga galinti sujungti bei apskaityti beveik visas Jūsų verslo sritis.

Dviejų dešimtmečių patirtis

Jau daugiau kaip 22 metus veikiantys ir nuolat atnaujinami sprendimai užtikrina sėkmingą bei ilgaamžį “TSM” sistemos įdiegimą ir naudojimą.

Funkcijų gausa

Dviejų dešimtmečių patirtis diegiant TSM sistemą įvairaus dydžio įmonėms Lietuvoje leidžia pasiūlyti itin platų funkcijų paketą. Šie sprendimai leis atsisakyti Jums nereikalingų skirtingų programų gausos ir sudėtingų integracijų.

Tvarumas ir Jūsų duomenų saugumas

Ilgametė patirtis ir išskirtinių saugumo sprendimų naudojimas užtikrins išskirtinę Jūsų duomenų apsaugą nuo bet kokių, šiai dienai galimų, kibernetinių nelaimių.

Optimizuota integracija su išorinėmis sistemomis

Atviros integracijos dėka (API) galime užtikrinti ypač greitą ir saugų skirtingų verslo sistemų integravimą bei apskaitą su “TSM” sistema.

Užtikrintas mobilumas

Debesų kompiuterijos (“Cloud-based”) technologijų dėka Jūsų verslo informacija bus pasiekiama iš bet kurios pasaulio vietos.

Registruokitės nemokamai konsultacijai