Apie mus

Apie TSM

Jau metus vystome ir nuolat tobuliname verslo valdymo programinius sprendimus ir sukūrėme patogią TSM verslo valdymo sistemą. Vienoje sistemoje sujungėme įvairias verslo sritis, tad taip palengvinsime Jūsų verslo kasdieninius darbus.

Mūsų misija

Palengvinti Jūsų kasdieninius darbus ir sutaupyti Jūsų žmogiškuosius ir finansinius resursus. Dėl to teikiame profesionalias automatizuotas verslo sistemų kūrimo ir diegimo paslaugas.

Išskirtinumas

Esame vieni iš pirmųjų internetinių verslo sprendimų kūrėjų Lietuvoje. Per daugiau nei 20 m. patirties išdirbome plačiausią ir giliausią funkcionalumą vientisoje verslo valdymo sistemoje TSM.

Mūsų veikla yra apdrausta įmonių civilinės atsakomybės draudimu tarptautinėje draudimo kompanijoje LLOYDS.

Mūsų vertybės

Profesionalumas

Mūsų komandą sudaro aukštos kvalifikacijos, patyrę ir kompetentingi darbuotojai.

Orientacija į rezultatą

Siekdami geriausių rezultatų užtikriname klientams apčiuopiamą vertę.

Efektyvumas

Kuriame efektyvius verslo valdymo sprendimus, skirtus pažangioms įmonėms, kurios siekia geresnių rezultatų per trumpesnį laiką.

Prisijunkite prie mūsų komandos!

Pagrindinė mūsų veiklos kryptis – informacinių technologijų taikymas verslo valdymo procesuose. Sparčiai auganti įmonė nuolat ieško aktyvių, profesionalių, novatoriškų idėjų nestokojančių darbuotojų. Tad jei IT yra tavo aistra, pomėgis ir gyvenimas – prisijunk prie mūsų. Trumpą prisistatymą ir gyvenimo aprašymą siųsk el. paštu cv@tsm.lt