Didmeninė ir mažmeninė prekyba

Verslo valdymo sistema TSM užtikrina efektyvų pardavimo procesą nuo pardavimo galimybės iki atsiskaitymo. Ši sistema puikiai tinka tiek dideliems, tiek mažiems prekybos tinklams. TSM verslo valdymo sistemos platus funkcionalumas yra neabejotinai didelis privalumas:

Bendri pirkėjų sąrašai ir kainoraščiai: TSM sistema palengvina įmonių grupių bendrą darbą, leisdama kurti bendrus pirkėjų sąrašus ir kainoraščius.

Užsakymo būklės valdymas: Sistema suteikia galimybę lengvai ir paprastai valdyti užsakymų būklę, leidžiant užsakymus greitai perkelti į sąskaitas.

Pardavimų apskaita: Pardavimai gali būti apskaičiuojami tiek pagal klientų objektus, tiek pagal vadybininkus, suteikiant išsamią pardavimų veiklos situaciją.

Pardavimo taškų efektyvumo vertinimas: Sistema leidžia tiksliai vertinti atskirų pardavimo taškų efektyvumą ir taip padeda priimti pamatuotus sprendimus.

Didmenos klientų savitarnos funkcionalumas: TSM sistema siūlo išplėstinį didmenos klientų savitarnos funkcionalumą, taip pagerindama klientų patirtį.

Darbuotojų motyvacija pagal pardavimus: Sistemos pagalba darbuotojai gali lengvai matyti savo rezultatus, kas skatina darbuotojų savalaikį efektyvumą, rezultatyvumą ir padeda didinti produktyvumą.

Klientų pirkimo istorijos ir kredito limito valdymas: Sistema užtikrina klientų pirkimo istorijos saugojimą bei valdymą, taip pat pirkėjų kredito limito kontrolę, kas padeda priimti apgalvotus sprendimus ir užtikrina klientų lojalumą.

Lankstus skolų valdymas: Sistema suteikia lankstų skolų valdymą ir automatinį skolų dokumentų siuntimą, taip užtikrindama, kad finansinės operacijos būtų tvarkomos efektyviai.

Dokumentų automatizavimas: TSM sistema leidžia automatizuoti dokumentų mainus tarp susijusių įmonių ir klientų, taip optimizuojant procesus.

Ir daugiau kitų funkcionalumų, kurie padeda optimizuoti verslo veiklą ir padidinti efektyvumą.

TSM verslo valdymo sistema yra puikus įrankis norintiems optimizuoti savo pardavimų procesą ir suteikti verslui konkurencinį pranašumą.